روند مرجوعي كالا و نحوه فسخ خدمات

قوانین مرجوعیت کالا و بازپرداخت

موسسه هورین همواره در تلاش است که بتواند رضایتمندی و آسودگی خاطر مشتریان را از لحاظ کیفیت و نحوه ی ارسال کالا جلب نماید از همین رو می کوشد محصولات خود را در بهترین شرایط و بسته بندی در اسرع زمان به مشتریان خود ارسال کند.با این وجود ممکن است برخی از مشتریان با مسائلی رو به رو شده یا به دلیل ازدیاد تعداد سفارشات مجموعه برخی از محصولات اشتباه به دست فرسنده ارسال شوند. از همین رو موسسه هورین برای چنین مسائلی خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش خود ارائه داده است که به شرح زیر است:

مشتریان محترم تقاضا می شود در ابتدا قوانین مرجوعیت کالا و عودت را کاملا مطالعه کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

قوانین مرجوعیت کالا
 1. سیاست بازپرداخت و بازگشت کالا 7 روز است. در صورتی که پس از گذشت 7 روز از خرید، قصد مرجوعیت کالا را داشته باشید، بازپرداخت کامل یا تعویض از سوی موسسه هورین امکان پذیر نمی باشد.
 2. کالا برای پذیرفتن مرجوعیت یا تعویض باید استفاده نشده باشد و در همان بسته بندی اصلی خود باشد.
 3. در صورتی که کالا از همان ابتدا دچار آسیب بوده که ممکن است در هنگام بسته  بندی آسیب دیده باشد امکان مرجوعیت وجود دارد.
 4. در صورتی که کالای اشتباه برای شما ارسال شده باشد بدون آسیب به بسته بندی قابلیت مرجعیت را دارد.
 5. کالای ارسال شده با اطلاعاتی که در سایت درج شده است مغایرت داشته باشد می توانید مرجوع کنید.
مرجوعیت کالا
بازپرداخت کالا
بازپرداخت کالا
 1. پس از دریافت کالا و بازرسی، ایمیل اطلاع رسانی دریافت کالا از سوی هورین به شما ارسال می شود.
 2. پس از دریافت کالا، توسط واحد فنی مورد بازررسی قرار می گیرد و پس از تایید واحد فنی پرداخت عودت یا تعویض کالا صورت می گیرد.
 3. در صورت تایید کالا از لحاظ سالم بودن کالا و بسته بندی آن، بازپرداخت شما به طور خودکار به حساب بانکی شما اعمال می شود.
 4. بازپرداخت وجه از طرف هورین حداقل تا 7 ساعت طول می کشد.
 5. برای دریافت عودت باید رسید پرداختی کالا را به همراه داشته باشید.
 6. توجه داشته باشید عودت مبلغ ممکن است مدتی طول بکشد،در صورتی که بازپرداختی را دریافت نکردید در ابتدا حساب بانکی خود را بررسی کرده و سپس با بانک مورد نظر خود تماس بگیرید.
 7. اگر همچنان بازپرداخت را دریافت نکردید از طریق ایمیل شرکت با ما در ارتباط باشید.
ارسال و بازگردانی کالا
 1. پس از تایید موسسه هورین برای مرجوعیت کالا، محصول خود را باید به آدرسی که از طریق ایمیل هورین به شما ارسال کرد پست کنید.
 2. هزینه حمل و نقلبازگردانی کالا بر عهده مشتری است. توجه داشته باشید هزینه ارسال غیر قابل استداد است امادر صورت بازپرداخت، هزینه ی حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر می شود.
 3. مدت زمان ارسال کالا بسته به محل زندگی شما دارد.
 4. لازم به ذکر این نکته است که موسسه هورین تضمین دریافت کالای برگشتی شما را بر عهده ندارد و در صورت آسیب به کالا از سوی شرکت های حمل و نقل قبلیت عودت ندارد. از همین رو توصیه می شود برای بازگردانی کالا از خدمات بیمه حمل و نقل استفاده کنید.
ارسال کالا

مشتریان محترم در صورت مرجوعیت کالا در ابتدا باکارشناسان از طریق شماره های درج شده در سایت تماس گرفته ودرخواست خود را برای مرجوعیت کالا اعلام کنید. جهت ثبت درخواست مرجوعیت کالا مشخصات خود را بع کارشناسان اعلام کرده تا درخواست شما بررسی شود. 

عدم اعلام روند استرداد وجه