order cta background

سفارش شما با موفقیت ثبت شد.

کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بعدی به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

سایر خدمات هورین

هورین در زمینه های دیگری مثل خدمات آموزشی آنلاین و کلاس‌های حضوری فنی و حرفه ای، مهاجرت تحصیلی به کشورهای مختلف، مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه، مشاوره در انجام امور پروژه و مقاله، ترجمه، طراحی سایت و … نیز فعالیت می کند.

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای هورین

در آموزشگاه هورین کلاس های عمومی و خصوصی به صورت آنلاین و آفلاین زیر نظر متخصصین مجرب در دوره های مختلف برگزار می گردد. همه شهریه ها براساس شهریه مصوب سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی با اخذ پذیرش در دانشگاه های مختلف در کمترین زمان و با امکان دریافت پذیرش های ویژه برای دانشجویان با هر سطحی

تالیف و چاپ کتاب

در موسسه هورین کلیه خدمات مربوط به کتاب از قبیل استخراج و اخذ مجوز و چاپ در كوتاهترین زمان و بهترین كیفیت ممكن تحت نظر انتشارات صورت می گیرد.

خدمات مقاله

موسسه هورین با ایجاد شبکه‌ای از محققین تراز اول، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخل و خارج از کشور، ضمن انتخاب ژورنال متناسب با مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ آن را پیگیری می‌نماید.

شبیه سازی و تحلیل آماری پروژه

در هورین کلیه خدمات مربوط به شبیه سازی و تحلیل آماری پروژه های دانشجویی تحت نظر هفتاد هزار پژوهشگر مجرب مشاوره داده می‌شود.

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت هورین از تکنولوژی‌های نو و جدیدترین فناوری و استانداردها برای خلق وب سایت‌هایی زیبا و کاربردی در چند مرحله و طبق خواسته مشتریان استفاده می‌کند.

ثبت نام دانشگاه

مشاوره ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه

ترجمه

دپارتمان ترجمه هورین با در نظر گرفتن مترجمان متخصص جهت ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته‌های دانشگاهی سعی دارد که ترجمه‌های شما را به صورت کاملاً تخصصی انجام دهد.

ویژه مولفین کتاب هورین

انتشارات هورین با همکاری موسسه هورین جهت حمایت از مولفین گرامی کتابهای علمی خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است. تمامی مولفین انتشارات هورین به عضویت باشگاه مولفین هورین در خواهند آمد و از این طریق می توانند با طیف وسیعی از مولفین و محققین در ارتباط باشند. علاوه بر این انتشارات هورین با همکاری چند ناشر داخلی و خارجی شبکه ای تشکیل داده اند تا بدین وسیله این امکان برای مولفین هورین ایجاد گردد تا کتابهای تخصصی را توسط ناشران تخصصی به چاپ برسانند. همچنین مولفین انتشارات هورین از مزایا و تخفیفهای ویژه ای جهت استفاده از خدمات و محصولات انتشارات برخوردار خواهند بود.

خدمات ویژه هورین

تمامی محققین و مولفینی که کتابهای ارزشمند خود را توسط انتشارات هورین به چاپ می رسانند و در واقع انتشارات هورین را شریک نشر آثار خود می دانند این امکان را دارند تا از مزایای ویژه ای همچون تخفیفات ویژه، ویراستاری حرفه ای، ویرایش علمی، بهره گیری از خدمات علمی و تخصصی اساتید و محققین و امکان مشاوره با آنها، بن تخفیف جهت خریداری کتابهای انتشارات هورین و …. بهره مند گردند. همانطور که با مطالعه دقیق وب سایت هورین می توان پی برد، این موسسه گسترده وسیعی از خدمات همچون خدمات ترجمه، چاپ و نشر مقالات در ژورنالهای ISI، انجام پروژه های پژوهشی در سطوح مختلف، انجام پروژه های نرم افزاری و همچنین خدمات مربوط به آموزش تخصصی را به علاقه مندان ارائه می نماید. تمامی مولفین انتشارات هورین در صورت تمایل به استفاده از این خدمات از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهند بود.

تخفیف ها و امتیازات کتاب هورین

تمامی محققین و مولفینی که کتابهای ارزشمند خود را توسط انتشارات هورین به چاپ می رسانند و در واقع انتشارات هورین را شریک نشر آثار خود می دانند این امکان را دارند تا از مزایای ویژه ای همچون تخفیفات ویژه، ویراستاری حرفه ای، ویرایش علمی، بهره گیری از خدمات علمی و تخصصی اساتید و محققین و امکان مشاوره با آنها، بن تخفیف جهت خریداری کتابهای انتشارات هورین و … بهره مند گردند.

خدمات هورین

همانطور که با مطالعه دقیق وبسایت هورین می توان پی برد، این موسسه گسترده وسیعی از خدمات همچون خدمات ترجمه، چاپ و نشر مقالات در ژورنالهای ISI، انجام پروژه های پژوهشی در سطوح مختلف، انجام پروژه های نرم افزاری و همچنین خدمات مربوط به آموزش تخصصی را به علاقه مندان ارائه می نماید. تمامی مولفین انتشارات هورین در صورت تمایل به استفاده از این خدمات از تخفیفات ویژه ای برخوردار خواهند بود.